Arbeta i grupp - handledning; Pirkko Jonsson; 2000
Arbeta i grupp - handledning; Pirkko Jonsson; 2000

Arbeta i grupp - handledning

av Pirkko Jonsson

  • Utgiven: 2000
  • ISBN: 9789157455437
  • Sidor: 24 st
  • Förlag: Bilda förlag
  • Format: Häftad
  • Språk: Svenska

Om boken

I februari 2000 släpptes boken Arbeta i grupp - handledning skriven av Pirkko Jonsson. Den är skriven på svenska och består av 24 sidor. Förlaget bakom boken är Bilda förlag.

Köp boken Arbeta i grupp - handledning på Studentapan och spara pengar.

Åtkomstkoder och digitalt tilläggsmaterial garanteras inte med begagnade böcker

Referera till Arbeta i grupp - handledning

Harvard

Jonsson, P. (2000). Arbeta i grupp - handledning. Bilda förlag.

Oxford

Jonsson, Pirkko, Arbeta i grupp - handledning (Bilda förlag, 2000).

APA

Jonsson, P. (2000). Arbeta i grupp - handledning. Bilda förlag.

Vancouver

Jonsson P. Arbeta i grupp - handledning. Bilda förlag; 2000.

Köp boken

Begagnad

Tillfälligt slut

Helt ny

Tillfälligt slut

Tillfälligt slut

Varje vecka tillkommer tusentals nya säljare på Studentapan. Bevaka boken så får du meddelande när den finns tillgänglig igen.