Det lönar sig : genusmedveten ledning och styrning i verkstadsindustri; Christina Franzén; 2010
Begagnad
Det lönar sig : genusmedveten ledning och styrning i verkstadsindustri; Christina Franzén; 2010
Begagnad

Det lönar sig : genusmedveten ledning och styrning i verkstadsindustriUpplaga 1

av Christina Franzén

  • Upplaga: 1a upplagan
  • Utgiven: 2010
  • ISBN: 9789197727723
  • Sidor: 159 st
  • Förlag: Näringslivets ledarskapsakademi
  • Format: Häftad
  • Språk: Svenska

Om boken

2010 släpptes boken Det lönar sig : genusmedveten ledning och styrning i verkstadsindustri skriven av Christina Franzén. Det är den 1a upplagan av kursboken. Den är skriven på svenska och består av 159 sidor. Förlaget bakom boken är Näringslivets ledarskapsakademi.

Köp boken Det lönar sig : genusmedveten ledning och styrning i verkstadsindustri på Studentapan och spara pengar.

Åtkomstkoder och digitalt tilläggsmaterial garanteras inte med begagnade böcker

Tillhör kategorierna

Referera till Det lönar sig : genusmedveten ledning och styrning i verkstadsindustri (Upplaga 1)

Harvard

Franzén, C. (2010). Det lönar sig : genusmedveten ledning och styrning i verkstadsindustri. 1:a uppl. Näringslivets ledarskapsakademi.

Oxford

Franzén, Christina, Det lönar sig : genusmedveten ledning och styrning i verkstadsindustri, 1 uppl. (Näringslivets ledarskapsakademi, 2010).

APA

Franzén, C. (2010). Det lönar sig : genusmedveten ledning och styrning i verkstadsindustri (1:a uppl.). Näringslivets ledarskapsakademi.

Vancouver

Franzén C. Det lönar sig : genusmedveten ledning och styrning i verkstadsindustri. 1:a uppl. Näringslivets ledarskapsakademi; 2010.